Srpen 2014

Oznámení

3. srpna 2014 v 22:25 | Joann
Už tak nějak od začátku prázdnin si pohrávám s myšlekou, co kdybych na blogu nebyla? Kdybych ho buď zrušila nebo sem prostě nechodila... A i jsem se několikrát rozhodla, že napíšu poslední článek a bude to, ale pak jsem vždycky narazila na nějakou úžasnou novinku ohledně holek, nejčastěji na nové candids Dakoty a jamieho a totálně roztála a musela je hned přidat :D
Teďkon po těh 14 dnech mi vážně došlo, že mi v tuhle chvíli blog nechybí a že jsem za to ráda. :) Když si vzpomenu jak jsem ještě před rokem tu byla pořád, když jsem byla o prázdninách doma tak jsem byla na blogu klidně celý den... Te´d se to dost změnilo, snažim s víc číst, hrát na kytaru. :)

Takže si teď dávám pauzu, nevim jestli se ještě vrátim nebo ne, v tuhle chvíli vážně nevim. Na blogu jsem poznala spoustu úžasných lidí, které mám ráda, rozumim si s nima a překvapivě jsem to lepší lidi než většina co znám a musim se s nima stýkat. :) Kdyby někdo z Affs třeba chtěl zůstat v kontaktu a nečekat jestli se vrátim nebo jak to bude tak se klidně ozvěte na ask a napiště mi třeba svůj email nebo facebook, je to jedno. :)

|iheart-fanning.blog.cz| (c) 2012-??
I´m fan of:

Thanks: Fanningworld.com, at-dakota.org, dakota-fanning.org