Elle videos

Young Ones - Trailer!

11. července 2014 v 13:01 | Joann
Ještě včera jsem si byla jistá, že jediný článek který do tábora (na který jedu příští víkend) přidám bude článek o tom, že tam jedu a 14 dní tu nebudu. No ale ráno mi nějak blog chyběl :D Tak teďkon mám chvíli čas než půjdu ven a přidávám trailer k filmu Young Ones! :)

Ukázka vypasá hodně dobře, jsem zvědavá na celý film, těším se. :)

Elle in Disneyland | Birthday (Video)

16. dubna 2014 v 8:37 | Joann
Jak jsem vám už psala, Elle slavila své narozeniny mimo jiné i v Disneylandu, kromě fotek se teď objevilo krátké video, kde můžete vidět takové menší představení. Oslavu narozenin naruší Maleficent (Zlá Královna), zřejmě se zrovna chystají zpívat "Happy Birthday" když v tom přijde naštvaná Maleficent, která nedostala pozvánku na oslavu.
To video je vážně vtipné a povedené :)

Maleficent - Japanese Trailer (2014)

30. března 2014 v 7:00 | Joann

Mám pro vás skvělou zprávu! Objevil se nový Japonský trailer k Maleficent a je tam i pár nových scén, vlastně celkem dost a víc tam můžeme vidět Elle, což je skvělé. :)) Jsem na ten film vážně zvědavá, Elle je tam roztomilá. :)


MIU MIU S/S 2014 ADVERTISING CAMPAIGN

3. února 2014 v 8:00 | Joann
Reklamní spot pro kolekci Miu Miu jaro/léto 2014, ve kterém můžete vidět Elle! :) Doufám že se objeví více fotek, protože ty záběry jsou úžasně! Elle je nádherná :) <3
Photoshoot pro miu miu najdete ZDE.

Elle Fanning - Low Down Premiere (video)

1. února 2014 v 13:28 | Joann

Mám pro vás jedno video ještě z premiéry Low Down ze Sundance. :) Zmiňuje i některé věci o kterých jsem psala v tomto rozhovoru.

Likeness (2012)

14. prosince 2013 v 15:06 | Joann
Na youtube se objevil krátký film Likeness, ve kterém hraje Elle. Elle hraje mladou dívku Miu, která je nespokojená se svým vzhledem. Její nespokojenost vede přímo do světa poruch příjmu potravy, ve kterém stoupá stále výš, tak rychle jak její váha padá dolů.

Pro Miu, krása je všechno. Trofej, slib, míč a řetez, přání pod hvězdami. Doživotní trest. (source)

Film má 8 minut, je opravdu krátký, je hodně abstraktní, celkově se mi to líbí, i když ze začátku jsem to uplně nechápala.
Celkem nechutná mi přišla ta scéna 3:30- 4:35. Takže pokud to chcete přetočit tak až na 4:35.

Jinak je to ale hodně zajímě natočeno a Elle je tam úžasná!

Maleficent: First Official trailer!

13. listopadu 2013 v 17:27 | Joann
Konečně máme možnost vidět první oficiální trailer k filmu Maleficent! Elle tam hraje po boku Angeliny Jolie, tu sice moc nemusím, ale i tak to pro Elle musí být velká čest! :) Trailer vpadá skvěle, Elle je tam nádherná! :)

Moc se těším, bohužel, ale podle videa a i plakátu, který jsem vám sem dávala je možné že film posunuli na léto, nevím přesně jaký, ale měl být v březnu a teď mají na videu i plakátu "Summer 2014" tak uvidíme. :)

The Boxtrolls Tralies (HD)

3. července 2013 v 17:59 | Joann
Mám pro vás první trailer k novému filmu, kde Elle mluví kreslenou postavičku Winnie. Ten trailer je naprosto úúžasný. Opravdu doporučuju si ho pustit. :) Jak tam sedí dám to je mi ho děsně líto :(

Už se na ten film moc těším! :)

EDIT: Bohužel teď to video zablokovali, což nechápu, ještě před chvíli jsme se na něj koukala. :/ Hned jak najdu funkční video, přidám ho sem.

Elle: Annual Glaad media awards videos

25. dubna 2013 v 17:19 | Joann
Kvůli nedostatku času a vlastněš i nálady jsem uplně zapoměla přidat video Elle z Annual Glaad Media awards.
Elle to strašně slušelo, vypadá tu úžasně! :) A hrozně se mi líbí jak se směje hned na začátku u toho jak tleská.

2013 > 20.March >Elle leaving Jimmy Kimmel live video

23. března 2013 v 16:18 | Joann
Objevilo se ještě jedno video a to když Elle odcházela z Jimmy Kimmel live show. Potom se i fotila a podepisovala fanoušjům. Moc jí to slušelo v celé show. má tu krásné šaty. .)
Celý rozhovor naleznete ZDE.

Ginger & Rosa // Trailer

5. ledna 2013 v 18:19 | Joann
Objevil se trailer k Ellině novému filmu Ginger & Rosa, kde Elle hraje Ginger. Ten Trailer se mi děsně líbí! Na film se už strašně těšim, ještě se kouknu jestli nejsou nějaké jiné věci už k tomuto filmu že bych je přidala. Elle to tam slší, líbí se mi tam její vlasy. :)

 
 

Reklama
|iheart-fanning.blog.cz| (c) 2012-??
I´m fan of:

Thanks: Fanningworld.com, at-dakota.org, dakota-fanning.org